Ana Sayfa / Hassas Tarım Uygulamaları / AFS Yazılımı

AFS Yazılımı

Case IH AFS® masaüstü yazılımı, tüm hassas tarım ihtiyaçlarınızı desteklemek için esneklik ve analiz gücü sunar. AFS, tek bir entegre yazılım paketinden verim haritaları, uygulandığı haritalar, reçete haritaları ve daha fazlasını üretir. Bu yazılım ayrıca, zemin örnekleme haritaları, raporlar oluşturma ve yazdırma olanağı ve uydu görüntüsünü içe aktarma seçeneği sunar.


Gelişmiş Rehberlik Hattı Yönetimi

 AFS Yazılımı ile tüm rehberlik çizgilerinizi değiştirebilir ve yönetebilirsiniz. Veriler bir AFS Pro 300/700, FM-750 ™ veya FM-1000 ™ ekrana aktarılabilir.

Tek Kaynaklı Çözüm

Tüm işlemleri bir araya getirmenize yardımcı olacak Yönetim Araçları.

CASE IH AFS Yazılımı, toplanan tüm hassas tarım verilerini yönetmenizi, görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlar. Tüm verilerinizi tek bir yazılım programı ile düzenleyin, ardından düzen, rapor ve çizelgeler oluşturup yazdırın. Haritaları ve raporları paylaşın.

Alan içi verimlilik

Kabin içi ekranda kurulum verilerini girmek zaman alan bir süreç olabilir. Case IH AFS masaüstü yazılımı, tüm Case IH AFS ekipmanınızın yanısıra birçok diğer büyük marka ve cihaz için kurulum oluşturmanıza izin vererek zaman ve sıkıntıyı azaltır. Yazılım, rehberlik kalıplarınızı oluşturmanıza, yönetmenize ve bunları aynı alanda kullanılan herhangi bir araçla gelecekte kullanmak üzere saklamanıza izin verir.

Çoklu Dosya Biçimleri

 Case IH AFS masaüstü yazılımı, ESRI Şekli, ASCII metni ve BMP, JPEG, GeoTIFF veya TIF görüntü dosyaları da dahil olmak üzere çeşitli dosya biçimlerinde verileri içe aktarmayı ve dışa aktarmayı kolaylaştırır. Ortak dosya türleri arasında bu esneklik, analiz, haritalama, grafik ve planlamayı basitleştirir. 

Alanlarınız Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

 Case IH AFS masaüstü yazılımı ile birden fazla katmanı aynı harita üzerine yerleştirmek kolaydır. Bu özellik, bir bilgiyi başka bir türle karşılaştırmanıza olanak tanır.

GALERİ | VİDEO