Ana Sayfa / Ekipmanlar /

Ekranlar

 AFS PRO  ekranları, verim, yakıt kullanımı ve iş oranlarını izler, iş kayıtlarını tutar, ISOBUS cihazlarını yönetir ve harici kameraları bağlamak için seçenekler sunar. AFS Pro dokunmatik ekranları; interaktiftir, tamamen özelleştirilebilir ve CASE IH traktörleri üzerinde kolaylıkla kullanılabilir.
Detaylar için tıklayınız

Yönlendirme ve Dümenleme

 Aradığınız, bir yönlendirme sistemi ise full otomatik yönlendirme çözümleri ile AFS yanınızda
Detay için tıklayın

AFS Yazılımı

 Gerçeklere dayalı kararlar vererek çiftçilik işleminizi yeni bir seviyede yönetmenin zamanı geldi.  AFS Tarım Yönetimi yazılımı ile birlikte; alan performansını, iş durumunu, tüketilen yakıt miktarını ve en önemlisi veriminizi görebilirsiniz. Geleceğiniz için daha iyi bir plan yapma zamanı.
Detaylar için tıklayın

Alıcılar

 CASE IH AFS 372, AG-25 GNSS alıcıları gibi yenilikçi çiftçilik teknolojileri sayesinde  maksimum çalışma verimi sağlar.
Detaylar için tıklayın

AFS Connect™ Telematics

 CASE IH AFS CONNECT Telematik sistemi; çiftlik sahiplerine traktörlerini uzaktan izleme ve yönetebilme imkanı sunar. GPS sinyalleri sayesinde bilgisayarınızdan gerçek zamanlı olarak traktörlerinizi ve bu traktörlerin nasıl performans gösterdiklerini izlemeyi sağlar. AFS tarafından sağlanan verileri analiz ederek; lojistik durumunuzu geliştirebilir, yakıt tüketimini en aza indirebilir ve performansınızı en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Detaylar için tıklayınız

GALERİ | VİDEO

MODELLER
ÖZELLİKLER
BROŞÜR