Ana Sayfa / Ekipmanlar / Yönlendirme & Dümenleme

Yönlendirme & Dümenleme

 

EZ-PİLOT & EZ-PİLOT PRO

 EZ-Pilot ve EZ-Pilot Pro sistemi, direksiyon simidini entegre elektrik motor sürücüsü ile döndürür FM-750 ve FM-1000 ekranlar ile birlikte kullanılabilir. Direksiyon kolonuna entegre edilen motor, tüm gösterge panellerine rahat bir şekilde erişmenizi sağlar ve kabin içinde herhangi bir daralma sağlamaz. Ayrıca, otomatik direksiyon devreye girmediğinde manuel direksiyona izin verir.

Autopilot™ & Accuguide™

 Autopilot & Accuguide otomatik yönlendirmeyi sağlamak için makinenin elektro-hidrolik devresini kullanır. Tarla hazırlığı, ekim ve hasat sırasında, uzun süreler boyunca daha doğru ve istikrarlı bir şekilde sürüş yapmanıza izin vererek verimliliğinizi önemli ölçüde artıracaktır.

AccuGuide, Case IH traktörünüz ile birlikte çalışmak üzere tasarlandı. "AccuGuide" opsiyonunu seçerseniz, tüm elektrikli ve hidrolik komponentler, traktörünüz ile birlikte gelir. Eğer daha sonra AccuGuide sisteminin rahatlığından keyif almaya karar verirseniz, AccuGuide bileşenlerini (AFS Ekran, Dümenleme ve alıcı) sonradan ekleyin ve traktörünüz 2 cm hassasiyetle çalışmaya başlasın. 

EZ-PILOT™ (IMD600)

GPS alıcısından gelen bilgileri kullanan EZ-Pilot dümenleme motoruna düzenli bilgiler gönderir. 

EZ-PILOT™ PRO CONTROLLER (NAV III)

GPS alıcısından aldığı konum bilgilerini ve direksiyon talimatlarını araca göndererek hatta kalmasını sağlar. Yamaçlarda veya engebeli arazilerde bile üstün performans gösterir. Ani bağlantı kesilmelerine karşı önden verileri toplar. Geri hareketlerde de traktörünüzün hatta kalmasını sağlar. 

GALERİ | VİDEO

MODELLER
ÖZELLİKLER
BROŞÜR