Ana Sayfa / Ekipmanlar / Ekranlar

Ekranlar

AFS tarım sistemlerini Case IH traktörünüz ile birlikte gelen AFS Pro ekranlar ile yada sonradan takılabilen ekranlar ile  kullanabilirsiniz.

 

AVMAP - G7 EZY FARMNAVIGATOR™

G7 Ezy Farmnavigator, her büyüklükteki çiftlikler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 16 milyon renk ile piyasadaki en parlak, 18 cm, güneş ışığında okunabilen yüksek çözünürlüklü ekrana sahiptir. Sert cam ile kaplanmış olan ekran, tek bir kaydırmayla tozdan kolayca temizlenebilir. Toz ve su geçirmez, böylece kabinsiz traktörlerde de kullanılabilir. Kolay kurulum ve kullanımıyla ön plana çıkan G7 Farmnavigator sadece 640 g ağırlığındadır.

XCN-1050™

XCN-1050 ™ , çoklu dokunma özelliği sunan, yüksek teknolojide üretilmiş; kullanıcılarına Android ™ işletim sisteminin kullanım kolaylığını sağlayan bir ekrandır. İnce profilli ve çerçeveli 25.6 cm dokunmatik ekrana sahiptir. XCN-1050 ™ ekran, Autopilot özelliğine sahip bir çok traktör ve ekipman ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. XCN-1050™ +/-20cm den +/-2.5cm e kadar hassasiyet sağlar. EGNOS, RangePoint™ RTX™, CenterPoint™ RTX™, RTK hassasiyet seviyeleriyle uyumludur.

XCN-2050™

Ultra geniş XCN-2050 ™, çoklu dokunmatik ekrana sahip, Android tabanlı yazılımı ile kolay kullanım olanağı sağlar. Verimlilik ve nem ölçümünün yanı sıra, diğer tüm hassas tarım sistemleriyle tam uyumlu olacak şekilde tasarlanmış 30.73 cm genişliğinde ekran sayesinde hızlı ve akıcı performans sunar. XCN-2050™ +/-20cm den +/-2.5cm e kadar hassasiyet sağlar. EGNOS, RangePoint™ RTX™, CenterPoint™ RTX™, RTK hassasiyet seviyeleriyle uyumludur.

FM-750

 FM-750 farklı hassasiyet seviyeleri sağlayabilen çok işlevli dümenleme ekranıdır. 

Her türlü bitki, arazi şekli ve toprak için uygun bir çözüm sunar.
 
Arayüz ve Donanım
8 inch renkli kolay kullanımlı dokunmatik ekran
2 video girişi
Entegre GPS alıcı
Dümenleme & Haritalama
Direksiyona dokunmadan otomatik dümenleme (EZ-Pilot™ )
 
Hasat
Verim haritalama ve izleme

AFS PRO 700

Performans verilerini AFS Pro 700 kullanarak gerçek zamanlı veya günlük ortalama olarak takip edin. Yakıt kullanımı, tekerlek kayması, iş oranları, motor ve kuyruk mili bilgilerine basitçe ulaşarak karar vermenizi sağlar. 26 cm ekran boyutları ile kolaylıkla kullanım imkanı veren AFS Pro 700, tamamıyla ISOBUS uyumlu olup dümenleme , verim haritalama, filo ekipmanların yönetimi gibi işlemleri de kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.

GALERİ | VİDEO

MODELLER
ÖZELLİKLER
BROŞÜR